Vēsturiski iesaukts par grūtāko posmu - Jēkabpils

Drosmes Skrējiens Jēkabpils dēvēts par grūtāko posmu no visiem, bet par spīti tam, dalībnieki izskrien ātrāk nekā citus posmus. 


Mainīgie laika apstākļi nebiedē 'Drosmes skrējiena' dalībniekus

Spītējot laika apstākļiem, aptuveni 400 dalībnieku pulcējās Ogres pusē, kur iesākās 2022. gada "Drosmes skrējiena" sezona.


NODERĪGA INFORMĀCIJA DALĪBNIEKIEM!!!!

Visa aktuālā informācija, kuru vērts izlasīt :)

 

 


Drosmītis un šķēršļi.

Drosmītis Tevi vadīs cauri pamācībām kā pārvarēt šķēršļus!


Iepērcies!

Esam atvēruši Drosmes Skrējiens zīmola līniju!

 


Drosmes skrējiens RĪGA 2021

Jau pavisam drīz, 3. oktobrī, trešo reizi norisināsies Drosmes skrējiens Rīga – Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Izaicinājuma alkstošie individuāli vai komandās startēs šīs sezonas pēdējā Latvijas piedzīvojumu un izturības skrējienā – “Drosmes skrējiens”. Dalībnieki muzeja un tai piegulošajā teritorijā ierīkotajās 7 un 14 km šķēršļu trasēs līdzjutēju atbalstīti rādīs savu spēku, veiklību un ātrumu, kā arī cīnīsies par 2021. gada sezonas kopvērtējuma punktiem.


No Drosmes skrējiena skarbajiem pārbaudījumiem nebaidās 220 dalībnieku

Sestdien, 18. septembrī, rudenīgi siltos laikapstākļos jau ceturto reizi Liepājā norisinājās piedzīvojumu sacensības “Drosmes skrējiens”. Šogad cīņā ar saviem spēkiem septiņu kilometru garajā trasē, dažādiem šķēršļiem, uzdevumiem un konkurentiem Drosmes skrējiena pārbaudījumus pieveica 220 dalībnieku.


Drosmes koptreniņš stadionā "Daugava", Liepājā

    Svētdien, 12. septembrī, gatavojoties septembrī gaidāmajam piedzīvojumu un izturības pasākumam – “Drosmes skrējiens”, norisināsies Drosmes treniņš, lai uzlabotu vispusīgu fizisko sagatavotību, kā arī aktīvi, enerģiski ar pozitīvām emocijām aizvadītu nedēļas nogali.


Drosmes skrējiens pulcē dalībniekus piedzīvojumam Liepājā

Šoruden, 18. septembrī, Liepājas stadionā “Daugava” tiks dots starts šī gada pirmspēdējam Latvijas piedzīvojumu un izturības pasākumam – “Drosmes skrējiens Liepāja”, kurā 7 un 14 kilometru garajās pilsētvidē ierīkotajās šķēršļu trasēs dalībnieki līdzjutēju atbalstīti varēs pārbaudīt savas spējas. Reģistrēties komandu cīņām vai individuālajam skrējienam internetā iespējams līdz 14. septembra vakaram. Gatavojoties gaidāmajām sacensībām, 12. septembrī tiek organizēts Drosmes treniņš, lai noskaņotos un pozitīvām emocijām sagaidītu rudens tautas sporta izaicinājumu.


Drosmes skrējiena jaunajā trasē rādīs spēku, veiklību un ātrumu

Šosestdien, 19. septembrī, Liepājas stadionā “Daugava” tiks dots starts ceturtajam šī gada piedzīvojumu un izturības pasākumam – “Drosmes skrējiens”, kura jaunajās, pilsētvidē ierīkotajās 7 un 14 km šķēršļu trasēs dalībnieki līdzjutēju atbalstīti rādīs savu spēku, veiklību un ātrumu, kā arī cīnīsies par uzvaru 2020. gada sezonas kopvērtējumā.


Ar vispusīgu fiziskās sagatavotības koptreniņu stadionā gatavosies Drosmes skrējienam

Sestdien, 12. septembrī, pulksten 11 LOC stadionā “Daugava” piedzīvojumu alkstošie sporta entuziasti un aktīva dzīvesveida atbalstītāji tiek aicināti uz noslēdzošo sagatavošanās treniņu, lai būtu gatavi startam nākošās nedēļas nogalē gaidāmajā Drosmes skrējienā. Vispusīgas fiziskās sagatavošanas koptreniņā cīņu un fitnesa kluba “Ballistic boxing club” pārstāvji turpinās uzlabot dalībnieku fiziskās spējas.


Ar ielu vingrošanas elementu apgūšanu aicina gatavoties Drosmes skrējienam

Sestdien, 5. septembrī, pulksten 11 LOC Manēžā, gatavojoties 19. septembrī gaidāmajam Drosmes skrējienam, ikviens aktīva dzīvesveida atbalstītājs tiek aicināts pievienoties otrajam bezmaksas Drosmes treniņam. Šoreiz treneriem no cīņu un fitnesa kluba “Ballistic boxing club” pievienosies Liepājas ielu vingrotāju līderis Gvido Šalms, aicinot izmēģināt un apgūt ielu vingrošanas tehniku un elementus, kurus pielietot efektīvai Drosmes skrējiena šķēršļu pārvarēšanai.


Ar slapjo treniņu Liepājas pludmalē aicina gatavoties Drosmes skrējienam

Sestdien, 29. augustā, pulksten 11 Kūrmājas prospekta turpinājumā pie gājēju ietves, kas ved uz jūru, gatavojoties septembrī gaidāmajam Drosmes skrējienam, ikviens aktīva dzīvesveida atbalstītājs tiek aicināts pievienoties pirmajam no trīs bezmaksas Drosmes treniņiem, kurus sagatavojis cīņu un fitnesa klubs “Ballistic boxing club”. Pirmā Drosmes treniņa dalībniekus sagaida īpaša “slapjā treniņa” programma kāpās un pludmalē


Drosmes skrējiens Liepājā spēcīgākos izaicinās pludmalē/pilsētvidē

Šoruden, 19. septembrī, Liepājas stadionā “Daugava” tiks dots starts ceturtajam Latvijas šī gada piedzīvojumu un izturības pasākumam – “Drosmes skrējiens”, kurā 7 un 14 kilometru garajās pilsētvidē ierīkotajās šķēršļu trasēs izaicinājumu alkstošie līdzjutēju atbalstīti varēs pārbaudīt savas fiziskās un mentālās spējas. Skrējiena sērijas kopvērtējuma punktus vairāk kā pustūkstotis dalībnieku šosezon krājuši Pļaviņās, Rīgas Brīvdabas muzejā un Ikšķilē. Noslēguma posmā Liepājā gaidāma cīņa par Drosmes skrējiena 2020. gada sezonas kopvērtējuma uzvarētājiem.


Izaicinājumu alkstošie pirmo reizi Liepājā startēs Drosmes skrējienā

Šoruden, 22. septembrī, aktīvās atpūtas vietā “Beberliņi” pirmo reizi Liepājā norisināsies piedzīvojumu un izturības pasākums – “Drosmes skrējiens”, kura 7 kilometru garajā šķēršļu trasē izaicinājumu alkstošie varēs pārbaudīt savas fiziskās un mentālās spējas. Drosmes skrējieni vairākās vietās Latvijā norisinās jau trešo gadu. Šogad skrējiena 1. posms norisinājās Ikšķilē, bet 1. septembrī tas norisināsies Cēsīs, Gaujas Nacionālā parka teritorijā, un noslēgsies 22. septembrī Liepājā.