NODERĪGA INFORMĀCIJA DALĪBNIEKIEM!!!!

Visa aktuālā informācija, kuru vērts izlasīt :)

 

 


Drosmītis un šķēršļi.

Drosmītis Tevi vadīs cauri pamācībām kā pārvarēt šķēršļus!


Iepērcies!

Esam atvēruši Drosmes Skrējiens zīmola līniju!

 


Drosmes skrējiena jaunajā trasē rādīs spēku, veiklību un ātrumu

Šosestdien, 19. septembrī, Liepājas stadionā “Daugava” tiks dots starts ceturtajam šī gada piedzīvojumu un izturības pasākumam – “Drosmes skrējiens”, kura jaunajās, pilsētvidē ierīkotajās 7 un 14 km šķēršļu trasēs dalībnieki līdzjutēju atbalstīti rādīs savu spēku, veiklību un ātrumu, kā arī cīnīsies par uzvaru 2020. gada sezonas kopvērtējumā.


Ar vispusīgu fiziskās sagatavotības koptreniņu stadionā gatavosies Drosmes skrējienam

Sestdien, 12. septembrī, pulksten 11 LOC stadionā “Daugava” piedzīvojumu alkstošie sporta entuziasti un aktīva dzīvesveida atbalstītāji tiek aicināti uz noslēdzošo sagatavošanās treniņu, lai būtu gatavi startam nākošās nedēļas nogalē gaidāmajā Drosmes skrējienā. Vispusīgas fiziskās sagatavošanas koptreniņā cīņu un fitnesa kluba “Ballistic boxing club” pārstāvji turpinās uzlabot dalībnieku fiziskās spējas.


Ar ielu vingrošanas elementu apgūšanu aicina gatavoties Drosmes skrējienam

Sestdien, 5. septembrī, pulksten 11 LOC Manēžā, gatavojoties 19. septembrī gaidāmajam Drosmes skrējienam, ikviens aktīva dzīvesveida atbalstītājs tiek aicināts pievienoties otrajam bezmaksas Drosmes treniņam. Šoreiz treneriem no cīņu un fitnesa kluba “Ballistic boxing club” pievienosies Liepājas ielu vingrotāju līderis Gvido Šalms, aicinot izmēģināt un apgūt ielu vingrošanas tehniku un elementus, kurus pielietot efektīvai Drosmes skrējiena šķēršļu pārvarēšanai.


Ar slapjo treniņu Liepājas pludmalē aicina gatavoties Drosmes skrējienam

Sestdien, 29. augustā, pulksten 11 Kūrmājas prospekta turpinājumā pie gājēju ietves, kas ved uz jūru, gatavojoties septembrī gaidāmajam Drosmes skrējienam, ikviens aktīva dzīvesveida atbalstītājs tiek aicināts pievienoties pirmajam no trīs bezmaksas Drosmes treniņiem, kurus sagatavojis cīņu un fitnesa klubs “Ballistic boxing club”. Pirmā Drosmes treniņa dalībniekus sagaida īpaša “slapjā treniņa” programma kāpās un pludmalē


Drosmes skrējiens Liepājā spēcīgākos izaicinās pludmalē/pilsētvidē

Šoruden, 19. septembrī, Liepājas stadionā “Daugava” tiks dots starts ceturtajam Latvijas šī gada piedzīvojumu un izturības pasākumam – “Drosmes skrējiens”, kurā 7 un 14 kilometru garajās pilsētvidē ierīkotajās šķēršļu trasēs izaicinājumu alkstošie līdzjutēju atbalstīti varēs pārbaudīt savas fiziskās un mentālās spējas. Skrējiena sērijas kopvērtējuma punktus vairāk kā pustūkstotis dalībnieku šosezon krājuši Pļaviņās, Rīgas Brīvdabas muzejā un Ikšķilē. Noslēguma posmā Liepājā gaidāma cīņa par Drosmes skrējiena 2020. gada sezonas kopvērtējuma uzvarētājiem.


"ANTI corona run" sacensības Level Up!

Skriešanas brīvība ar nelielu izaicinājuma garšu! Nav starta/ finiša, noteikta laika vai vietas! Skrien kur vēlies un kad vēlies! Galvenais nosacījums – 3km un obligātas bez pārtraukuma 7 dienas kustībā!

 

 


BEZMAKSAS "ANTI corona run" sacensības

Skriešanas brīvība! Nav starta/ finiša, noteikta laika vai vietas! Skrien kur vēlies un kad vēlies! Galvenais nosacījums – ne mazāk kā 3km un obligātas 21 dienas kustībā!


Dienas bērnu nometne "Gudrāk! Ātrāk! Labāk!"

Veselīgi, izzinoši un izglītojoši pavadīts laiks! 


OCR Europe 2020 kvalifikāciju ieguvušie dalībnieki

10 ātrākie garās distances skrējēji (individuālie vai komandā) sieviešu un vīriešu grupā no katra Drosmes Skrējiens posma iegūst iespēju kvalificēties 2020. gada OCR sacensībām Itālijā Elites vai vecuma grupā.


Liepājas posma kopsavilkums

Sestdien, 14. septembrī, otro reizi Liepājā norisinājās piedzīvojumu sacensības “Drosmes skrējiens”, kurās tika arī noskaidroti 2019. gada sezonas sērijas četru posmu kopvērtējuma uzvarētāji. Liepājas posmā starp visiem drosmīgajiem, kuri metās cīņā ar saviem spēkiem, dažādajiem šķēršļiem, uzdevumiem, kā arī konkurentiem, visātrāk 14 km distanci izdevās pieveikt rīdziniecei Kristīnei Kužņecovai, bet no vīriem smilteniekam Oskaram Cimermanim.


Liepājas koptreniņš sacensību vietā Beberliņos

Trešdien, 11. septembrī, pulksten 18.30 aktīvās atpūtas vietā “Beberliņi”, gatavojoties jau sestdien gaidāmajam Drosmes skrējienam, piedzīvojumu alkstošie sporta entuziasti un aktīva dzīvesveida atbalstītāji tiek aicināti uz noslēdzošo bezmaksas Drosmes vakaru.


Ar koptreniņu Liepājas pilsētvidē gatavosies Drosmes skrējienam

Trešdien, 4. septembrī, pulksten 18:30 Liepājas promenādē pie Dzintara pulksteņa, gatavojoties septembra vidū gaidāmajām piedzīvojumu un izturības pasākumam – “Drosmes skrējiens”, norisināsies pirmais no diviem bezmaksas “Drosmes vakariem”. Cīņu un fitnesa klubs “Ballistic boxing club” sagatavojis īpašu programmu “Drosmes vakaram”, lai sagatavošanās process sacensību izaicinājumiem būtu pakāpenisks un dalībnieki būtu tiem gatavi gan fiziski, gan mentāli.