KAS IR DROSMES SKRĒJIENS?

DROSMES SKRĒJIENS - tautas piedzīvojumu un šķēršļu skrējiens, kas aicina dažādu sagatavotības līmeņu dalībniekus pārbaudīt savas fiziskās un mentālās spējas kādā no divām trasēm- 7 vai 14 km. DROSMES SKRĒJIENS kā sporta pasākums norisinās no 2016. gada, ikreiz pulcējot gan jaunus, gan ne tik jaunus, gan profesionālus sportistus, gan sporta entuziastus, radot pozitīvu un emocijām bagātu sporta atmosfēru. Distances maršruti ir dažādi un norisinās Latvijas teritorijas skaistākajās vietās. Kā piemēram,- Ogre - Zilie kalni , Jēkabpils - Vecās Sūnu skolas stadions, Pļaviņās pilsētas posms/ sporta centrs "Mežezers", Rīga - Biķernieku trase/ Etnografiskais Brīvdabas muzejs, Liepāja - Pludmales posms/ Beberliņu sporta un atpūtas bāze un Karostas teritorija.

2024. gada sezonā būs 5 posmi: 18.05. Ogre (7un 14km) - Dabas parkā "Ogres Zilie kalni", 08.06. Telšiai LT (5 un 10km) - Zakso kalns, 20.07. Daugavpils (7un 14km) - "Ruģeļu ūdenskrātuve" un apkārtne, 24.08. Rīga (7un 14km) - Biķernieku trase, 15.09. Liepāja (7un 14km) - pludmales/ Dienvidu fortu posms.

Distance sevī ietver dažādu grūtību pārvarēšanu kā- dažāda lieluma un formas- koka barjeru sienas, virvju tīklus, dzeloņstieples, auto riepas, ledaina ūdens baseinu, atkarībā no norises vietas distancē var būt iekļaut arī  grāvji, dubļu bedres, ūdens tilpnes un citi dabas veidoti šķēršļi. Distances uzdevumi ir smilšu maisu un koka bluķu nešana, akmeņu vilkšana un pat atmiņu testi, šķēršļi tiek veidoti tā, lai ikviens tos varētu pārvarēt. Tu noteikti būsi pārsteigts par savām spējām!

 

BALVAS!

Godalgotās vietas saņems atbalstītāju balvas. Katrs dalībnieks saņems piemiņas medaļu par dalību.

NOLIKUMS

Spied šeit un iepazīsties ar Drosmes skrējiena 2024. nolikumu.

Ja Tev ir kādi jautājumi, droši raksti mums!

 

SPONSORI

ATBALSTĪTĀJI

DRAUGI