REĢISTRĒTIES!!!

Sākot no 5Eur

KAS IR DROSMES SKRĒJIENS?

DROSMES SKRĒJIENS - tautas piedzīvojumu un šķēršļu skrējiens, kas aicina dažādu sagatavotības līmeņu dalībniekus pārbaudīt savas fiziskās un mentālās spējas kādā no divām trasēm- 7 vai 14 km. DROSMES SKRĒJIENS kā sporta pasākums norisinās no 2016. gada, ikreiz pulcējot gan jaunus, gan vecus, gan profesionālus sportistus, gan sporta entuziastus, radot pozitīvu un emocijām bagātu sporta atmosfēru. Distances maršruti ir dažādi un norisinās Latvijas teritorijas skaistākās vietās. Kā piemēram,- Ikšķile - Zilie kalni , Cēsis - Žagarkalna, Ozolkalna, Cīrulīšu dabas takas, kā arī 2019. gadā Cēsīs norisinājās pilsētas posms, Rīga - Biķernieku trase un apkārtējais Biķernieku mežs, Liepāja - Beberliņu sporta un atpūtas bāze un Karostas teritorija.

2020. gada sezonā paredzēti 4 posmi. Rīga - Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs 05.07., Pļaviņas - pilsētas posms 18.07. Ikšķile - Dabas parkā "Zilie kalni" 29.08. Liepāja 19.09. pludmales posms.

Distance sevī ietver dažādu grūtību pārvarēšanu kā- dažāda lieluma un formas- koka barjeru sienas, virvju tīklus, dzeloņstieples, auto riepas, ledaina ūdens baseinu, atkarībā no norises vietas distancē var būt iekļaut arī  grāvji, dubļu bedres, ūdens tilpnes un citi dabas veidoti šķēršļi. Distances uzdevumi ir smilšu maisu un koka bluķu nešana, akmeņu vilkšana un pat atmiņu testi. Tu noteikti to nenožēlosi!

Gatavojies Drosmes Skrējienam bezmaksas treniņos. Vairāk info sadaļā treniņi.

 

#ESI DROSMĪGS

 

Esi drosmīgs un uzdrīksties vairāk. Piedalies!

 

BALVAS!

Godalgotās vietas saņems sponsoru balvas. Katrs dalībnieks saņems medaļu par dalību.

NOLIKUMS

Spied šeit un iepazīsties ar Drosmes skrējiena 2020. nolikumu.

Ja Tev ir kādi jautājumi, droši raksti mums!

 

Uz doto brīdi nav aktīvs neviens galamērķis. Gaidiet reģistrāciju.

  • Atpakaļ
  • Atvērt kartē!

DROSMES SKRĒJIENS

SPONSORI

Riga riga2

ATBALSTĪTĀJI

DRAUGI

vp ifood