REĢISTRĒTIES!!!

Sākot no 15eur

0

DALĪBNIEKI IR PIETEIKUŠIES

Uz šo brīdi reģistrēto dalībnieku skaits

0

DIENAS LĪDZ SKRĒJIENAM

 

0

SEKOTĀJI SOCIĀLAJOS TĪKLOS

Mūsu dalībnieku un sekotāju skaits sociālajos tīklos Facebook, Instagram, utt.

KAS IR DROSMES SKRĒJIENS?

DROSMES SKRĒJIENS - tautas piedzīvojumu un šķēršļu skrējiens, kas aicina dažādu sagatavotības līmeņu dalībniekus pārbaudīt savas fiziskās un mentālās spējas kādā no divām trasēm- 7 vai 14 km. DROSMES SKRĒJIENS kā sporta pasākums jau norisināsies ceturto gadu, pulcējot gan jaunus, gan vecus, gan profesionālus sportistus, gan sporta entuziastus, radot pozitīvu un emocijām bagātu sporta atmosfēru. Distances maršruti ir dažādi un norisinās Latvijas teritorijas skaistākās vietās. Kā piemēram,2018.gada sezona norisinājās - Ikšķile - Zilie kalni un blakus teritorijas, Cēsis - Žagarkalna, Ozolkalna, Cīrulīšu dabas takas, Vāļukalna un Gaujas Nacionālā parka teritorijas, Liepāja priecēja ar 7km distanci, kas vijās pa Beberliņu sporta un atpūtas bāzi un Karostas teritoriju.

2019. gada sezona sevi ir pieteikusi ar 4 posmiem. Ikšķile - Dabas parkā "Zilie kalni" (7 un 14km) 16. jūnijā. Cēsis - Cēsu pilsētas svētku sporta dienas ietvaros (5 un 10km) 21.jūlijā, trase vīsies pa Cēsu pils kompleksa teritorijām. Rīga (7 un 14km) - 24. augusta posms norisināsies Biķernieku trasē un blakus esošajā Biķernieku mežā, 14. septembrī Liepāja šogad priecēs ne tikai ar 7km, bet arī 14km - Beberliņu sporta un atpūtas bāzē.

Distanču šķēršļi ir dažāda lieluma un formas- koka barjeru sienas, virvju tīkli, dzeloņstieples, auto riepas, ledaina ūdens baseini, dažādi citi šķēršļi - grāvji, dubļu bedres un citu dabas veidotu grūtību pārvarēšana. Distances uzdevumi ir smilšu maisu un koka bluķu nešana, akmeņu vilkšana un arī atmiņu testi.

Gatavojies Drosmes Skrējienam bezmaksas treniņos. Vairāk info sadaļā treniņi.

 

#ESI DROSMĪGS

 

Esi drosmīgs un uzdrīksties vairāk. Piedalies!

 

BALVAS!

Godalgotās vietas saņems sponsoru balvas. Katrs dalībnieks saņems medaļu par dalību.

NOLIKUMS

Spied šeit un iepazīsties ar Drosmes skrējiena 2020. nolikumu.

Ja Tev ir kādi jautājumi, droši raksti mums!

 

Uz doto brīdi nav aktīvs neviens galamērķis. Gaidiet reģistrāciju.

  • Atpakaļ
  • Atvērt kartē!

DROSMES SKRĒJIENS

SPONSORI

Riga riga2

ATBALSTĪTĀJI

DRAUGI

ifood