Ar slapjo treniņu pludmalē turpinās gatavoties Drosmes skrējienam Atpakaļ

Pirmdien, 3. septembrī, pulksten 19 Kūrmājas prospekta turpinājumā pie gājēju ietves, kas ved uz jūru, gatavojoties septembrī gaidāmajam Drosmes skrējienam, piedzīvojumu alkstošie sporta entuziasti un ikviens aktīva dzīvesveida atbalstītājs tiek aicināts uz otro bezmaksas Drosmes vakaru. Cīņu un fitnesa klubs “Ballistic boxing club” šim Drosmes vakaram sagatavojis īpašu “slapjā treniņa” programmu kāpās un pludmalē.

Lai pēc iespējas labāk sagatavotos lielajam izaicinājumam – Drosmes skrējienam, un veiksmīgāk tajā startētu, “Ballistic boxing club” pārstāvji norāda, cik liela nozīme ir pakāpeniskam gatavošanās procesam, tāpēc šoreiz Drosmes vakarā, atšķirībā no iepriekšējās reizes, daļa treniņa elementu būs jāizpilda ūdenī.

“Aicinām liepājniekus nenobaidīties, jo arī šī vakara treniņš tiks veidots tā, lai ikviens varētu pielāgoties un palielināt savas spējas, uzlabojot vispusīgu fizisko sagatavotību. Vēlamies treniņa dalībniekiem radīt pozitīvas emocijas un gandarījumu, paveicot ko interesantu un savādāku,” iedrošina cīņu un fitnesa kluba pārstāvis Pēteris Vītols.

Organizatori iesaka ierasties Drosmes vakara vietā apģērbā, ko nebūtu žēl sasmērēt un samitrināt, veicot uzdevumus ūdenī un smiltīs, kā arī līdzi paņemt vismaz maiņas apavus un bikses.

Treniņa sākuma vieta būs iezīmēta ar karogiem. Drosmes vakara dalībniekiem būs iespēja “Ballistic boxing club” treneru vadībā iesildīties, atsildīties, kā arī piedalīties vidējas intensitātes treniņā.

3. septembra Drosmes vakara dalībnieki treniņa ūdens punktā varēs veldzēties ar “Venden” dabīgo minerālūdeni.

Ikviens treniņa dalībnieks būs aicināts piedalīties arī izlozē, kurā būs iespējams iegūt LOC baseins&SPA apmeklējumu.

Zināšanai informējam, ka trešais Drosmes vakars notiks 10. septembrī stadionā "Olimpija", bet ceturtais – noslēdzošais – 17. septembrī aktīvās atpūtas vietā “Beberliņi”.

 

Uzziņai:

Drosmes skrējiens Liepājā, 22. septembrī, būs atraktīvas piedzīvojumu sacensības brīvā dabā ar apmēram 7 kilometru garu trasi, kas vīsies cauri Beberliņu atpūtas vietai un tās piegulošajai teritorijai. Drosmes skrējiena organizatori trasi bez Beberliņu taku dabiskajiem šķēršļiem – grāvjiem, dubļu bedrēm un citiem dabas veidojumiem, papildinās ar dažāda lieluma un formas mākslīgi konstruētiem šķēršļiem.

Sacensībām var reģistrēties mājaslapā drosmesskrejiens.lv līdz 19. septembrim, kā arī sacensību dienā.

Drosmes skrējienu Liepājā organizē biedrība “Drosmes aģentūra” ar Liepājas pilsētas atbalstu.Pēdējie labojumi: 2019-05-06 13:54:15