Drosmes skrējiens aicina Tevi neaizmirstamā piedzīvojumā Atpakaļ

Drosmes skrējiens ir aktīvs, sportisks un emociju pārpilns sērijveida  pasākums brīvā dabā, kurā dalībniekiem, pārvietojoties pa dažāda veida segumiem: smiltīm, ūdeni, dubļiem, purvu, mežu, betonu, jāpieveic trase dažādās Latvijas skaistākās vietās un tām piegulošajās teritorijās. Piedzīvojumu alkstošajiem sacensību dalībniekiem jābūt fiziski un mentāli gataviem pieveikt uzdevumus 7 vai 14 kilometru garajās trasēs.

Šogad Drosmes Skrējiens norisināsies ceturto gadu ar 4 posmiem. Pirmais posms 16. jūnijā Ikšķilē dabas parkā “Zilie Kalni”, nākamais sekos Cēsu pilsētā sporta dienas ietvaros 21. jūlijā, tad aktīvie drosminieki pieskandinās Biķernieku trasi un mežu Rīgā 24. augustā un noslēdzošais posms Liepājā 14. septembrī aktīvās atpūtas vietā “Beberliņi”.

Šogad 14km distance būs dubultā 7km distance, kas sportistiem ļaus trases otro apli iziet pilnā ātrumā.

Drosmes skrējiena distance bez dabiskajiem šķēršļiem – grāvjiem, dubļu bedrēm un citiem dabas veidojumiem, ir papildināta ar dažāda lieluma un formas mākslīgi konstruētiem šķēršļiem. Organizatori norāda, ka koka barjeru sienas, virvju tīkli, dzeloņstieples, auto riepas un ledaina ūdens baseini ļaus novērtēt ikviena dalībnieka drosmi, spēku, veiklību un ātrumu. Trasi interesantāku padarīs arī dažādi citi distances uzdevumi - smilšu maisu un koka bluķu nešana, akmeņu vilkšana, traktora riepu velšana un arī atmiņu testi.

Skrējiena mērķis ir popularizēt  veselīgu  dzīvesveidu, mentālo un fizisko pilnveidošanos un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, sniegt dalībniekiem un skatītājiem pozitīvas emocijas, motivāciju un kopības sajūtu. Kā arī pavadīt dienu svaigā gaisā ar ģimeni, darba kolēģiem, draugiem. Jāpiezīmē, ka Drosmes Skrējiens sacensībās dominējošie būs dažādi uzdevumi ne dubļi.

Sacensībās var piedalīties jebkura pilngadību sasniegusi persona. Personas jaunākas par 14 gadiem, drīkst piedalīties tikai pavadoņa/vecāka klātbūtnē. Virs 14 gadiem – ar vecāku rakstisku atļauju. Tiek aicinātas ari komandas, gan draugu, gan uzņēmuma pārstāvētas, kopīgam piedzīvojumam. Komanda sastāv no 4 – 6 dalībniekiem, neatkarīgi no dzimuma un vecuma.

Kā arī šogad tapat kā 2018. sezonā, katra posma 14km trases 10 ātrākie veicēji iegūst kvalifikāciju OCR Eiropas sacensībām 2020. gadam.

 Ikviens finišējušais sacensību dalībnieks saņems unikāla dizaina medaļu. Savukārt ar vērtīgām piemiņas balvām no sponsoriem tiks apbalvoti 1. – 3. vietu ieguvēji vīriešu un sieviešu grupās, kā arī trīs ātrākās komandas.Pēdējie labojumi: 2021-06-29 22:25:28